O FIRMĚ

Jmenuji se Roman Vik a v oboru mobilní komunikace se pohybuji již od roku 1996. V roce 2008 jsem otevřel vlastní prodejnu pod značkou ViKmobil.

Zkušenosti

Díky mnohaletým zkušenostem mohu nabídnout kvalitní poradenství, doporučit výběr vhodného mobilního telefonu a příslušenství. Všechny dodavatele mám osobně ověřené, mohu tedy garantovat kvalitu a reprezentovat tak dobré jméno své firmy.

Od roku 2015 jsem součástí dynamicky se rozvíjejícího řetězce DIGIMAX.

Zásada – spokojený zákazník

Všechny telefony, které prodávám, jsou určeny pro ČESKÝ TRH.

V případě reklamace jsou zasílány do autorizovaných středisek. U mě se tedy nesetkáte s prodejem mobilních telefonů z tzv. ´´šedého dovozu´´, nově nazývaného ´´dovoz EU´´. I mobilní telefony jsou jen stroje, které se mohou porouchat, proto upřednostňuji kvalitu. Ceny telefonů mám srovnatelné a v mnoha případech i levnější než oficiální internetové obchody.

Široké portfolio

Prodávám mobilní telefony značek předních světových výrobců Samsung, iPhone, Xiaomi, vivo, Realme, POCO, Nokia, Hammer, Doogee . Dále pak výrobců tlačítkových telefonů Nokia a seniorské telefony jako jsou CPA (Halo, myPhone), Aligator a outdoorových telefonů např. Hammer, CAT. V nabídce máme tablety značek Samsung, Lenovo, Alcatel… .

Najdete u mě pestrou nabídku originálního příslušenství z největších velkoobchodů v ČR a příslušenství od předních výrobců dlouholetých dodavatelů CPA, GAMA, Recall, Aligator a výborná pouzdra od českého výrobce ROUBAL.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

TOPlist